Kensington BlackBelt Backcover Microsoft Surface Go, Microsoft Surface Go 2, Microsoft Surface Go 3 čierna

Kód: 4877749
1 hodnotenie
Značka: KENSINGTON
€63 €52,50 bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
15.8.2024
Možnosti doručenia
Kensington BlackBelt Rugged Case for Surface Go - Ochranný obal pre tablet - drsný povrch - silikon, polykarbonát, termoplastický polyuretan (TPU) - čierna - pre Microsoft Surface Go, Go 2 a Go 3

Detailné informácie

Podrobný popis

Kensington BlackBelt Rugged Case for Surface Go - Ochranný obal pre tablet - drsný povrch - silikon, polykarbonát, termoplastický polyuretan (TPU) - čierna - pre Microsoft Surface Go, Go 2 a Go 3

Odolné puzdro Kensington BlackBelt Rugged Case ochráni Váš Surface Go pri páde v mlitary štandarde, má integrovaný remienok na ruku pre bezpečné prenášanie. Kryt Type Cover sa ľahko pripája a odníma bez odstránenia ochranného puzdra a tvarovo je prispôsobený aj držiak pera Surface Pen. Popruh - šnúrka udrží pero vždy pri tablete. Výrezy puzdra BlackBelt Rugged Case zaisťujú neobmedzený prístup k stojanu, tlačidlám, portom a fotoaparátu zariadenia Surface Go. Toto puzdro je pripravené na čokoľvek, spĺňa štandard MIL-STD-810H pre odolnosť pri oliatí kvapalinou a MIL-STD-810G pre odolnosť pri páde.

Silikónový remienok na ruku

Využite všetky výhody mobility vášho zariadenia Surface Go/Surface Go 2 a Go 3 pri spolupráci s kolegami v kancelárii, v teréne alebo na služobných cestách. Vyvinuté a navrhnuté na integráciu do zariadenia Surface Go/Surface Go 2 a Go 3, aby ste mohli svoje zariadenie bez problémov používať.

Rýchlo-skladacie prevedenie

Obal sa ľahko zloží pozdĺž zadnej časti puzdra a umožňuje vám rýchlo pripojiť a odpojiť klávesnicu bez toho, aby ste museli odstraňovať odolné puzdro z tabletu, čím sa zvyšuje pohodlie bez zníženia ochrany zariadenia.

Bezbariérový prístup

Výrezy v puzdre vám umožňujú plnú funkčnosť a jednoduché používanie stojana Surface Go, tlačidiel, portov a kamier. Výrezy umožňujú úplné pripojenie príslušenstva pri zachovaní integrity ochrany Kensington.

Džiak na pero a popruh

Puzdro má tvarovo prispôsobené miesto, kde môžete umiestniť pero Surface Pen a to bude pevne prichytené pri zariadení, pričom zostáva prístupné pre každodenné použitie. Upevňovací popruh zabráni strate pera.

Dodatočné parametre

Kategória: Tašky, puzdrá a obaly
Hmotnosť: 0.174 kg
Farba: čierna
PN: K97454EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: